אודות

למה לצפות במדריך?

המדריך הזה הוא יחיד ומיוחד במינו ואינו דומה לאף מדריך אחר. המדריך יראה לכם איך לבנות אתר מקצועי לעסק שלכם, בעצמכם, מבלי להשתמש בעזרתו של מעצב אתרים.

לבניית אתר בעזרת מעצב אתרים יש מספר כשלים:

  • מעצב אתרים טוב לא לוקח פחות מ5000 ש״ח על בניית אתר בסיסי ביותר. אתר בסיסי הוא בדך כלל בין 3 ל-5 דפים וכל הוספה של דף נוסף תחוייב בתשלום נוסף. אתר בסיסי הוא אתר סטטי ואינו כולל בלוג פוסטים.
  • כשתרצו לשנות אלמנטים מסויימים באתר שלכם, יהיה עליכם לפנות שוב אל מעצב האתר שלכם מה שיצור תלות בידע ובלו״ח הזמנים שלו וכך בהתקדמות האתר והעסק שלכם. חוסר האונים שלכם בכל הקשור לידע הטכני באתר יגרום לכם לשלם כסף נוסף על כל שינוי באתר, אפילו המינורי ביותר. התשלום הראשוני הוא תשלום התחלתי בלבד ולאחריו יגיעו תשלומים רבים ונוספים אחרים.
  • הזמן שלוקח בין הרעיון לאתר ועד האתר המוגמר הוא ארוך ומייגע. בד״כ, לאחר שיחה טלפונית עם מעצב אתרים, יהיה עליכם להיפגש פנים אל פנים ולהמשיך לסרטט את האתר. לאחר מכן, מעצב האתרים יבנה ויראה לכם את האבטיפוס. במידה ולא תהיו מרוצים, יהיה עליו לבנות את האתר שוב ושוב ולחזור על התהליך הנ״ל.

המדריך 'איך לבנות אתר' פותר לכם את הבעיות האלה

הנה רק חלק קטן מהסיבות מדוע לצפות במדריך זה ולבנות את אתר האינטרנט שלכם בעצמכם:

  • חיסכון של אלפי שקלים! כן, כפי שתיארתי למעלה, אתר בסיסי מתחיל בלא פחות מ-5000 ש״ח ואתר מורכב יותר, יכול לעלות אפילו מעל 20,000 ש״ח. זה לא סוד שלבעלי עסקים קטנים ובינוניים יש תקציב מוגבל ועליהם לחשב כל שקל שיוצא מהעסק. כשאתם בונים את האתר שלכם בעצמכם אתם בעצם חוסכים את אלפי השקלים שהייתם צריכים לשלם למעצבי אתרים.
  • אתר בדיוק לפי הטעם שלכם. לפעמים, כשחושבים על עיצוב מסויים בראש, קשה לבטא ולהסביר במדוייק למעצב האתרים את מה שאנחנו רוצים. ברגע שאתם תדעו איך לעצב את האתר שלכם בעצמכם, תוכלו להגיע לתוצאה הרצוייה והמדוייקת ביותר שתואמת את החזון והעסק שלכם. הידע שתרכשו יעזור לך לפתח עצמאות טכנית מבלי להיות תלויים במישהו כזה או אחר.
  • בניגוד לבעבר, היום בניית אתרים מתבצעת בדרך פשוטה ומהירה יחסית. במקום לבזבז שעות של מפגשים עם מתכנתים, ואז שבועות נוספים עד שהאתר מוכן, תבנו את האתר שלכם בעצמכם ותוכלו להנפיק אותו לעולם כבר מחר בערב! ממש כך, בניית אתר אינטרנט מקצועי, יפה ואיכותי אינו צריך לקחת יותר מיום עבודה אחד.

נעים מאוד, אני עידו מוסקוביץ‘, בונה ומעצב אתרים מקצועי.

האמת, הגעתי לעיסוק הזה די במקרה.

באחד הימים, בשעת לילה מאוחרת, אחד מהחברים הטובים והותיקים שלי צלצל אלי נסער ומתוסכל. כאשר שאלתי לשלומו, הוא אמר לי שהוא נפגש עם מתכנת אתרים והאחרון דרש ממנו סכום אסטרונומי של כ-12,000 ש״ח לבניית אתר עבור העסק שלו.

בתור חבר קרוב שלו, הרגשתי חובה לעזור לו, ואמרתי לו שייתן לי קצת זמן ללמוד את הנושא ולנסות לבנות את האתר בעצמי.

באותה תקופה, בתור בחור צעיר אחרי צבא, עבדתי משמרות ארוכות בין 7 בבוקר ל-12 בלילה בתור בריסטה בבתי קפה, על מנת לממן לי את הטיול הגדול של אחרי צבא. כשחזרתי הביתה בסוף היום, למדתי ואגרתי כל פיסת מידע שיכולה הייתה לעזור לי להבין איך עולם המחשבים עובד, בין אם בקריאת ספרים או צפיה בקורסים ומדריכים.

לאחר מספר שבועות, כשהרגשתי מספיק מוכן, ישבנו והתחלנו לבנות את האתר. למרות שבמבט לאחור האתר הסופי היה בסיסי מאוד, הרגשתי הישגיות וסיפוק עצום מעצם הלמידה והבנייה. כל כך התאהבתי בתהליך שפשוט קניתי דומיינים סתמיים ובניתי עליהם אתרים רק על מנת להתאמן.

תוך כדי אימונים, הבנתי שמה שאני יודע על בניית אתרים זה אפילו לא טיפה בים. היו מספר רב של פעמים בהם התהליך היה מתסכל ומייאש. עולם האינטרנט והמחשבים יכול להיות מורכב ומסובך וכל כישלון קטן גרם לי להרהר אולי אני לא מספיק טוב.

מכיוון שאהבתי מאוד את העולם הזה של האינטרנט, החלטתי להמשיך ואפילו להתמקצע. נרשמתי לבית ספר של תכנות בארצות הברית ואני אפילו משתתף בכנס של וורדפרס בחוף המערבי בארה״ב פעם בשנה.

בתור אחד שהתחיל מלמטה, עם ידע בסיסי מאוד במחשבים, נתקלתי בקשיים ועשיתי טעויות רבות במהלך הדרך. היום, לאחר שלמדתי ותיקנתי את הטעויות ולאחר מספר שנים בתור מתכנת מקצועי ומאות אתרי אינטרנט שבניתי עבור עסקים קטנים, בינוניים וגדולים, יש ברשותי את הידע והניסיון להדריך אותכם איך לבנות את האתר שלכם בעצמכם.

המדריך ’איך לבנות אתר’ נוצר עבורכם ולמענכם והוא מועבר בצורה פשוטה ובהירה שמתאימה לכולם, בין אם יש לכם ידע טכני או לא. אני מאמין ויודע שבניית אתר אינטרנט יכול להיות תהליך פשוט, קל ומהיר כאשר יש מורה טוב.

ברצוני לדרבן אותכם לקחת צעד אקטיבי, אתם יכולים ומסוגלים לעשות את זה! תתחילו עכשיו והאתר שלכם יכול להיות מוכן כבר מחר בערב.

לכל שאלה, בקשה או התייעצות אני כאן בשבילכם. תמיד תוכלו ליצור איתי קשר דרך טופס יצירת הקשר באתר.

שלכם,

למי מתאים המדריך הזה?

המדריך הזה נבנה וצולם כשבעלי עסקים קטנים ובינוניים בראש מעייני. להלן רק רשימה חלקית מהעסקים שיכולים וצריכים להשתמש במדריך הזה.

ועוד ועוד ועוד...

כל עסק שרוצה להיות נוכח אונליין, לאפשר ללקוחותיו לקבוע פגישה דרך האתר או למכור מוצרים

האתר שלך במרחק נגיעה!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

אתר זה נבנה בעזרת איךלבנותאתר