הדיון הזה מכיל 4 תגובות, ויש לו 2 משתתפים, והוא עודכן לאחרונה ע״י  איך לבנות אתר לפני 1 חודש, 4 שבועות.

מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
  • מאת
    תגובות

shelly9791
    משתתף

היי עידו,

תודה על המדריכים שהעלית ליוטיוב.
    התחלתי לבנות את האתר שלי במדריך מ- 2017 והמשכתי עם המדריך מ- 2019.

אשמח מאוד לעזרתך:

1. עדיין לא סיימתי לבנות את האתר וראיתי שיש שדרוג לתבנית Hello, אם אשדרג – זה לא ימחק את השינויים שעשיתי בתבנית?
    התקנתי את התבנית בת שיצרת. האם עליי לעשות גיבוי לפני השדרוג, ואם כן איך עושים אותו?
    2. זמן הטעינה של התמונה הראשית באתר עולה במובייל באיטיות – על איזה כלי אתה ממליץ כדי להקטין את התמונות?
    הבנתי שלא מומלץ להתקין תוסף לנושא כי זה ישפיע על זמן הטעינה של האתר ויכביד.
    בינתיים העליתי רק תמונה אחת (שרכשתי מקנבה) וכבר הטעינה גרועה במובייל (עולה בחלקים), האם זה נובע משרת האחסון שבחרתי – הוסטגטור?
    3. הופיע לי בדף הבית, ברובריקה של הכותרת – #ELEMENTOT 57 מה זה אומר?
    4. כשלוחצים בעמוד הבית על הכותרת שיצרנו "ראשי" = מופיע קישור ישיר – כתובת האתר – החלפת מבנה קישורים, מה משמעות הדבר?
    5. האם התבנית Hello מתאימה לבלוג שיש בו הרבה פוסטים, תמונות, מדריכים..

אני בן אדם מאוד לא טכני, ואם אני אצליח לבנות אתר – כל אחד יכול!!

תודה רבה,
    שלי

איך לבנות אתר
    מנהל בפורום

היי שלי,

1. כן, תעדכני. אם עבדת על תבנית הבת אין סיבה לעשות גיבוי. העידכונים לא אמורים לשנות. בנוסף, אם נרשמת לקינסטה, הם שומרים גיבויים שבועיים אחורה אוטומטית.
    2. נכון, כל תוסף / פלאגין שתתקיני יאטו את האתר אינטרנט שלך, חלקם אפילו בצורה משמעותית. העלאת תמונות אופטימליות אלה אחד הדברים החשובים והמשמעותיים שכל בעל אתר צריך לדעת. למעשה, העלאת תמונות אופטימליות יוכלו לשפר את טעינת האתר במספר שניות! יצרתי עבור זה מדריך עם הוכחות וניתן למצוא אותו בחנות של איך לבנות אתר. אחד הכלים הוא דחיסת התמונות דרך האתר הזה.
    3. יצרת את הטמפלט של דף הבית עם אלמנטור? אם כן, תנסי ליצור את דף הבית עם אלמנטור אבל ללא טמפלט. פשוט תכנסי אל מאחורי הקלעים של דף הבית ותלחצי על 'עריכה באמצעות אלמנטור'.
    4. מה זאת אומרת? את לא רוצה שיהיה קישור לדף הבית?
    5. בהחלט! אתרי אינטרנט עם בלוגים כבדים לא יושפעו מהאטה מכיוון שהתבנית כל כך מינימלית.

shelly9791
    משתתף

תודה רבה!

אשמח לעוד חידודים קטנים 🙂

1. נרשמתי להוסטגטור כי התחלתי לבנות את האתר עם המדריך שלך מ-2017. אשמח בהמשך לדעת אם כדאי לעבור שרת אחסון ואם זה לא יגרום לבאגים..
    3.אני לא לגמרי מבינה מה זה אומר ליצור דף בית ללא טמפלט. התקנתי אלמנטור ואלמנטור פרו ואני יוצרת את הדף עם התבנית שהתקנתי ולמדריך שלך מ- 2019.

shelly9791
    משתתף

ודבר אחרון – אני יכולה לבצע עדכונים בזמן שתבנית הבת פעילה? העדכון מתבצע על הבת או על האם, למעשה?
    תודה רבה

איך לבנות אתר
    מנהל בפורום

1. עדיף לשדרג לשרת טוב בהתחלה ולא אחר כך מכיוון שיש לך פחות קבצים, פחות מבקרים ופחות תמונות. ככל שהאתר והדטא בייס גדול יותר כך התהליך הוא ארוך יותר.
    2. עם איזה תבנית את משתמשת? הלו או סידני? אפשר לינק לאתר שלך?
    3. ניתן לעדכן כל תבנית גם כאשר היא פועלת. תבניות בת בדרך כלל לא מתעדכנות אלא תבניות האם.

בהצלחה!

מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)

יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.